KILKA WAŻNYCH INFORMACJI

EGZAMIN – W czerwcu odbędzie się egzamin na stopnie szkoleniowe. Chętnych do wzięcia udziału w egzaminie i zdobycie kolejnego (lub pierwszego) pasa prosimy o zgłaszanie się na listę do trenera do 15 czerwca.
OBOZY – Chętnych do wyjazdu na któryś z obozów (Borowice i/lub Pułtusk) prosimy o wpisanie się na listę u trenera do 20 czerwca

SPODENKI – Będziemy szyć krótkie spodenki na zamówienie. Zapisy na spodenki trener zbiera do 15 czerwca

TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU – 22 czerwca w Uwielinach odbędzie się Turniej Pierwszego Kroku w formułach pointfighting (semi-contact, walka przerywana) oraz light-contact (walka ciągła). Zachęcamy wszystkich trenujących do wystartowania (bez wzgędu na wiek i umiejętności – każdy zostanie przypisany do równego sobie przeciwnika!), a startujący zostaną nagrodzeni medalami i dyplomami 🙂 Planowane stawienie się w szkole w Uwielinach: 22.06 (sobota), godz. 8:30.  Zapisy na turniej trener zbiera do 15 czerwca. Uwaga! Każdy startujący powinien posiadać aktualne sportowe badania lekarskie, wpisane do książeczki.
LEKARZ SPORTOWY – Trener zbiera zapisy na lekarza sportowego do 15 czerwca. Po uzbieraniu grupy, umówimy się z lekarzem na wizytę (jeszcze przed turniejem I-go Kroku). Jeśli ktoś jeszcze nie posiada książeczki zdrowia sportowca, może ją nabyć u trenera.