MICHAŁ ADAMEK MISTRZEM ŚWIATA JUNIORÓW KICK-LIGHT

Wspaniałe wiadomości z odbywających się własnie w Dublinie Mistrzostw Świata Juniorów i Kadetów w Kickboxingu WAKO!
Michał Adamek został dziś Mistrzem Świata Juniorów w Kickboxingu w formule Kick-Light w kategorii -94 kg.
W walce finałowej Michał pokonał przed czasem w drugiej rundzie zawodnika z Azerbejdżanu i tym samym zdobył już drugi tytuł Mistrza Świata w swojej karierze.

W Mistrzostwach uczestniczyła także nasza zawodniczka Justyna Rosłon, która po świetnej walce eliminacyjnej, również wygranej przed czasem 13:3 z zawodniczką z RPA, uległa w walce o brąz Włoszce. Ostatecznie Justyna zajęła 5-te miejsce w kategorii -60 kg juniorek w formule pointfighting.

Zawody odbywały się w Dublinie (Irlandia). Wzięło w nich udział prawie 1400 zawodników z 47 krajów świata.