PIERWSZA EDYCJA TURNIEJU PIERWSZEGO KROKU ZA NAMI!

Dziś w Uwielinach odbyła się pierwsza edycja Turnieju Pierwszego Kroku pod patronatem Wójta Gminy Prażmów. W turnieju wzięło udział 33 zawodników, zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych w wieku od 7 do 19 lat. Oprócz zawodników UKS Tom Bee Team, w turnieju wzięli udział również zawodnicy KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie.

Walki przeprowadzono w czterech różnych formułach: pojedynki na piankowe pałki, semi-contact (walka przerywana), light-contact (walka ciągła) oraz kick-light (walka ciągła z niskimi kopnięciami).  Wszyscy startujący zostali nagrodzeni medalami lub statuetkami, dyplomami oraz owacjami licznie zgromadzonej publiczności. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Prażmów.

Wielu startujących w Turnieju miało szansę po raz pierwszy posmakować prawdziwej rywalizacji sportowej i poczuć namiastkę emocji towarzyszących prawdziwym zawodom. Dla tych, którym się spodobało, mamy dobrą wiadomość: kolejna możliwość startu w zawodach będzie już 7 grudnia  na turnieju Mazovia Cup w Tarczynie 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju na stronie Gminy Prażmów -> ZDJĘCIA