ZIMOWY OBÓZ – Kick Center 2011 – końcowe zapisy !

Trwają ostateczne zapisy na zimowy obóz w Pułtusku, który odbędzie sie w dniach 20-26.02. Weźmie w nim udział około 60 osób z różnych sekcji związanych z Kickcenter oraz KS Piaseczno, zarówno zaawansowanych jak i początkujących. Ponieważ w obozie udział biorą zarówno zawodnicy Kadry Polski, w tym Mistrzowie Polski, Świata i Europy jak i osoby zupełnie początkujące, trudność treningów dopasowujemy do poziomu ćwiczących. Obóz umożliwia także integrację naszej grupy, poznanie starszych zawodników, zawarcie nowych przyjaźni które mogę wesprzeć młodszych adeptów naszej szkoły w procesie szkoleniowym oraz zapoznanie się z oczekiwaniami i sposobem szkolenia Kadry Trenerskiej. Obozy są także obowiązkowym etapem szkolenia dla osób chcących wejść w skład naszej drużyny i myślą poważnie o karierze sportowej.

KIEDY: 20-26 LUTY
GDZIE: Ośrodek szkolno-wychowawczy w Pułtusku
PLANUJEMY:
• Treningi techniczne – w zakresie K-1, boks, kickboxing, samoobrona.
• Treningi biegowe – w zależności od poziomu przygotowania pokonujemy nasze trasy biegowe na czas.
• Treningi marszo-biegowe
• Aerokickboxing i fitness – zajęcia dla kobiet
• Poprawa sprawności – pracujemy nad poprawą siły (zajęcia na siłowni), koordynacji, gibkości, sprawności ogólnej.
• Kółko Szachowe – jak co roku szkoląc swe umiejętności taktyczne rozegramy turniej szachowy.
• Zajęcia kółek tematycznych – prowadzimy codzienne spotkania tematyczne.

W CENIE: Trzy posiłki dziennie, nocleg, dwa treningi dziennie, zajęcia tematyczne, przejazd autokarem, dostęp do siłowni, zajęcia na basenie.

UWAGA: Obóz jest organizowany wyłącznie dla zawodników sekcji związanych z Kickcenter. Ma charakter czysto sportowy. Większość czasu spędzamy na zamkniętym terenie z dostępem do okolicznych sklepów. Obowiązuje dyscyplina, cisza nocna, prohibicja. Ponieważ pogoda bywa kapryśna należy zabrać kilka kompletów strojów sportowych, zapas ubrań, odzieży nieprzemakalnej oraz buty do biegania i oczywiście sprzęt specjalistyczny.

ZAJĘCIA PROWADZĄ: 5 krotny Mistrz Świata Piotr Siegoczyński (4 dan), V-ce Mistrz Świata Piotr Bąkowski (2 dan), Marcin Pałuba i Tomaz Bąk.

DODATKOWE INFORMACJE U TRENERA