Relacja z Pucharu Polski w Tarczynie, 14.05.2011

14 maja w Tarczynie odbył się CMP Cup Puchar Polski Pointfighting UFR Dzieci i Kadetów Młodszych. W turnieju udział wzięło 60 zawodników z 10 klubów z kilku miast min. Świdnika, Pułtuska, Piaseczna, Warszawy.Uczestnicy zawodów zmierzyli się w dwóch konkurencjach walk: pointfighting i touch contact (walka na piankowe pałki). Do obu konkurencji zgłoszono po 50 zawodników.

Rozegrano także konkurencję walk drużynowych w poszczególnych kategoriach wiekowych. Trzyosobowe drużyny miały mieszany skład. W kategorii wiekowej dzieci (7,8,9 lat) wygrała ekipa klubu Semiramida Pułtusk, a w kategorii wiekowej kadetów młodszych (10,11,12 lat) wygrała ekipa złożona z zawodników klubu LKSW DAN Świdnik, Tom Bee Team i Semiramidy Pułtusk.

Nasza drużyna świetnie się spisała !!!

Bracia Janek i Józek Pruszczyk zdobyli I miejsca w swoich kategoriach, a ponadto Józek otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika semi-contact.
Niezwykle pozytywnie zaskoczył nas najmłodszy zawodnik Dominik Otulak, który stoczył dwie świetne walki. To nasza młoda krew !!! 🙂
W konkurencji drużynowej, drużyna w składzie: Mateusz Kuklewski, Wiktoria Redek oraz Józek Pruszczyk, zdobyła trzecie miejsce.

Wszystkim gratulujemy zdobytych medali i czekamy na kolejne !!! 🙂